11,50-13 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy na produkcji czekolady bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 04:00

Opcja atrakcyjnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym. Zatrudnię od zaraz na produkcji w fabryce czekolady z Dortmundu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 11,50 do 13 euro za godzinę brutto w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na odmierzaniu składników do produkcji czekolady według receptury
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała urządzenia produkcyjne oraz kontrolowała jakość
  • niektórzy pracownicy mogą zostać przydzieleni do pakowania wyrobów

Wymagania:

  • dobra organizacja
  • gotowość do pracy na nadgodziny
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • rzetelność i pracowitość
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • szansę rozwoju zawodowego oraz otrzymania awansu
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach o dobrym standardzie
  • możliwość otrzymania awansu
  • opiekę polskiego konsultanta
  • wsparcie w adaptacji do nowych warunków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „PRODUKCJA CZEKOLADY, Dortmund”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-czekolady-dortmund/

ID ogłoszenia: 9815955249945fed

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy na produkcji czekolady bez znajomości języka Dortmund”

  1. Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Mój numer 882453444