10,84 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka na produkcji batonów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2017 00:58

Oferujemy możliwość zatrudnienia w fabryce z Kolonii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Opcja pracy w Niemczech od zaraz na produkcji batonów czekoladowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kolonia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,84 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją batonów czekoladowych dla popularnej sieci dyskontów
  • zadaniem pracownika będzie m.in. przygotowywanie nadzienia, sprawdzanie jakości, obsługa urządzeń
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie pakowanie gotowych wyrobów oraz układanie ich na paletach

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • pełna samodzielność oraz zdolność pracy w grupie
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • szybkie uczenie się
  • ważna książeczka sanepidu

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w pokojach dla 2 osób, pary mają zapewnione wspólne lokum
  • zatrudnienie w Niemczech z okresem próbnym oraz szansą na dłuższą współpracę
  • pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „produkcja batonów czekoladowych, Kolonia 12/17″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-batonow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 3085a29c72941357