1500 euro/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji opakowań Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 23:05

Dam od zaraz pracę w Niemczech dla Polaków na produkcji przy pakowaniu kartonów. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 1500 euro/mc brutto
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 2

Zadania:
- na produkcji pracownik zajmuje się składaniem i pakowaniem kartonów
- należy przeprowadzać kontrolę jakości produktów
- paletowanie towaru i przygotowywanie paczek do wysyłki
- obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej

Wymagania:
- możliwy jak najszybszy przyjazd do Niemiec
- radzenie sobie w stresujących sytuacjach
- sprawne dłonie
- ogólna dobra sprawność ruchowa
- pozytywne nastawienie do życia
- przyjazd samochodem będzie mile widziany
- zwracanie uwagi na detale

Oferujemy:
- zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia
- wolne stanowiska dla 2 osób (mile widziane pary)
- konkurencyjne stawki godzinowe
- płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- odprowadzanie składek

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem i dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: pracownik na produkcji opakowań, Stuttgart.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-bez-jezyka-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 483563f878e88aca