do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia na produkcji pakowacz mięsa bez języka Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Wijchen
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 00:46

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcję mięsną w fabryce z Wijchen. Oferta pracy w Holandii od zaraz na stanowisku pakowacza bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz mięsa

Lokalizacja: Wijchen

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: praca od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik zobowiązany będzie do pakowania mięsa na linii produkcyjnej.
  • podstawowym obowiązkiem będzie wykonywanie pracy zgodnie z wymogami jakościowymi

Oczekiwania:

  • pożądane zgłoszenia od kobiet
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość pracy zmianowej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • punktualność

Oferujemy:

  • pracę odbywającą się w systemie zmianowym
  • bardzo dobre warunki pracy oraz miła atmosfera w zakładzie
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenie z numerem oferty w tytule – PMI/12- należy przesłać na adres: rekrutacja@graser.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-235g51/

ID ogłoszenia: 562548b90d7ada4f