do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia na linii produkcyjnej sałatek Hoorn bez języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Hoorn
  • Opublikowany: 16 października 2014 01:08

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii w zakładzie zajmującym się produkcją sałatek. Oferta z Hoorn na linii produkcyjnej dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: praca na produkcji sałatek

Lokalizacja: Hoorn

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownik będzie zatrudniony do wspierania zadań na produkcji sałatek warzywnych i owocowych.
  • Obowiązki osoby zatrudnionej to mycie, krojenie oraz mieszanie składników.
  • Do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych i kontrolowanie linii produkcyjnej.
  • Inne zadania np: pakowanie gotowych wyrobów, etykietowanie, paletowanie oraz wstępne magazynowanie.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w Holandii przez pół roku
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • znajomość języka angielskiego konieczna jest na poziomie komunikatywnym – A2 lub B1
  • duża motywacja i zaangażowanie

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • półroczna praca na legalnej umowie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres:

  • info@hobij.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-praca-od-zaraz-ok-hoorn-id248092.html

ID ogłoszenia: 850543d829829876