do ustalenia

Od zaraz praca Holandia dla Polaków na produkcji przy pakowaniu Goes

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Goes
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 27 czerwca 2014 14:42

Poszukujemy od zaraz osoby do pracy w Holandii przy pakowaniu pomidorów. Oferta z Goes na linii produkcyjnej przy sortowaniu. Wymagane jest posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Goes
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- stanie przy linii produkcyjnej i pakowanie pomidorów
- sortowanie warzyw i sprawdzanie ich jakości
- operowanie wózkiem widłowym
- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:
- aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
- doświadczenie na danym stanowisku
- umiejętność obsługi wózka widłowego
- możliwość wyjazdu do pracy za granicę od zaraz
- osoba zdrowa, bez nałogów
- znajomość języka niemieckiego, angielskiego bądź holenderskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz do końca października
- zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
- miłą atmosferę
- pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Kandydatów zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na maila: biuro@hmserwis.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-z-dobra-umiejetnoscia-operowania-id227479.html

ID ogłoszenia: 85953ac96071dac2