60 DKK za godz.

Od zaraz praca Dania na produkcji pączków Ringsted bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Ringsted
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2015 03:16

Fabryka z Ringsted produkująca pączki szuka od zaraz Polaków bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii na produkcji przy pakowaniu art. spożywczych. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie. Oferta dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Dania, Ringsted, Koge
Wynagrodzenie: 60 DKK za godz.
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2
Numer referencyjny: DON/POL/2015

Zadania:
- pakowanie pączków do przygotowanych opakowań
- nakładanie na produkty spożywcze polewy oraz posypki
- porządkowanie stanowiska

Wymagania:
- doświadczenie potwierdzone odpowiednim dokumentem
- wyjazd do pracy od zaraz
- dobra znajomość języka angielskiego
- zręczność, zaradność, dbanie o higienę
- szybkość uczenia się nowych rzeczy
- zdolność do pracy wieczorami
- bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
- dodatki wakacyjne w wysokości 12,5%
- wolne dwa stanowiska
- zatrudnienie od 18:00 do 01:00
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- zakwaterowanie z czynszem miesięcznym 2000 DKK
- przepracowanie 37 godzin

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: [ogłoszenie wygasło] DON/POL/2015

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-w-fabryce-bez-jezyka-pakowanie-paczkow-od-zaraz-ringsted/

ID ogłoszenia: 860562d78e468718

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Dania na produkcji pączków Ringsted bez znajomości języka”

  1. JESTEM ZAINTERESOWANY TĄ PRACĄ PROSZĘ O KONTAKT MÓJ NUMER TEL 0048782488895