7 GBP/h

Praca Anglia bez języka od zaraz w Stockport na produkcji tablic elektronicznych

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Stockport
  • Opublikowany: 28 grudnia 2015 23:05

Fabryka tablic elektronicznych od zaraz poszukuje chętnych do pracy w Anglii na produkcji, również bez znajomości języka. Miejscem zatrudnienia jest Stockport.

Stanowisko: pracownik produkcji
Wynagrodzenie: 7 GBP/h.
Lokalizacja: Stockport, Wielka Brytania.

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na danym stanowisku odpowiedzialna będzie za produkcję tablic elektronicznych. Jest to praca przy taśmie, polegająca na montażu poszczególnych komponentów, a także wykonywaniu innych zleconych zadań  przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • przyjazne nastawienie;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdolności manualne;
  • przestrzeganie zasad BHP oraz procedur;
  • zaradność;
  • możliwość podjęcia pracy już od 4 stycznia.

Oferujemy:

  • dobrą stawkę godzinową;
  • stabilne zatrudnienie;
  • niezbędne szkolenia;
  • opiekę koordynatora;
  • ubezpieczenie;
  • wolne w weekendy.

Dla kandydatów:

Prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną klauzulą o dostępie do przetwarzania danych osobowych dla celów rekrutacji, na adres mailowy: beata@ukretailrecruitment.com

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-jezyka-na-produkcji-tablic-elektronicznych-stockport/

ID ogłoszenia: 779568141a600590

ilość wszystkich wyświetleń: 870, dzisiaj: 1