do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii produkcja lodów bez języka Gjelleråsen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Gjelleråsen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 22:04

Fabryka lodów posiada wakaty na produkcji w Gjelleråsen od zaraz. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę. Jest to propozycja tymczasowa, na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråsen, Norwegia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie mieszanek lodowych;
  • obsługiwanie oraz kontrola pracy maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pakowanie i proste zadania magazynowe.

Wymagania wobec kandydatów:

  • predyspozycje do pracy w zespole;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • ważne badania sanepidu;
  • możliwość pracy na nadgodziny jeśli będzie taka konieczność;
  • duża pracowitość;
  • kulturalne i przyjacielskie zachowanie.

Zapewniamy:

  • wsparcie w formalnościach;
  • zakwaterowanie płatne ok 4500 NOK za miesiąc;
  • wsparcie polskiego managera;
  • ubezpieczenie NWW – bezpłatnie;
  • dokładne szkolenie oraz ubranie robocze.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

W formularzu prosimy zaznaczyć opcję: „produkcja lodów 2016”.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-lodow-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 6075759bb410a40a