156,80 NOK/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii magazyn odzieżowy bez języka Fredrikstad 2017

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 01:34

Możliwość zatrudnienia na stanowisku komisjonera bez znajomości języka we Fredrikstad. Od zaraz praca w Norwegii na magazynie z odzieżą 2017 przy realizacji zamówień.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 156,80 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na zbieraniu towarów zamówionych on-line przez klientów
  • zadaniem pracownika będzie przygotowanie do dystrybucji, zapakowanie oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniami
  • osoba zatrudniona będzie należało aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • posługiwanie się językiem angielskim
  • co najmniej rok doświadczenia na stanowisku magazyniera
  • pomysłowość i zaradność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • darmowy transport do Norwegii
  • kompleksowe szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • pomoc konsultanta posługującego się językiem polskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wypłacanie wynagrodzenia w terminie
  • pracę tymczasową na podstawie norweskiej umowy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

Proszę zaznaczyć opcję „Pakowanie zamówień, Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-fredrikstad-2017/

ID ogłoszenia: 810587817c3daad6