10,5 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Dortmund pakowanie pralin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 października 2016 18:03

Poszukiwane są 3 osoby do zatrudnienia w manufakturze słodyczy z Dortmundu. Oferta pracy w Niemczech dostępna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko:pakowacz

Miejsce: Dortmund

Początek zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10, 50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu gotowych pralinek do odpowiednich plastikowych opakowań
  • pracownicy uzdolnieni artystycznie lub z poczuciem estetyki będą odpowiedzialni za ręczne ozdabianie czekoladek
  • osoba zatrudniona stale monitoruje jakość produktów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca roku
  • zręczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub znajomość podstawowych przepisów BHP w pracy związanej z żywnością
  • umiejętność pracy na czas

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla 3 osób od zaraz do końca roku 2106
  • wsparcie rezydentów posługujących się językiem polskim
  • szansę zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji
  • perspektywę przedłużenia współpracy dla najlepszych pracowników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z danymi kontaktowymi najlepiej w języku niemieckim na adres: dringende@europe.com z dopiskiem: „pakowanie-czekolady/2016″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-pralin-dortmund/

ID ogłoszenia: 53157f24ce2f3aa4