8,85 GBP/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii pakowanie perfum bez języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Długość umowy: około 13 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2017 18:57

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy w firmie dystrybucyjnej z Londynu przy pakowaniu perfum na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,85 GBP za godzinę brutto

Czas trwania umowy: około 3 miesięcy

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu pudełek z perfumami oraz ponownym pakowaniu w nowe opakowania
  • do obowiązków będzie również należało naklejanie etykiet oraz umieszczanie zabezpieczeń

Wymagania:

  • zręczność
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • status osoby niekaranej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na magazynie oraz w pakowaniu
  • dokładność i staranność

Oferujemy:

  • pracę w Anglii na czas określony
  • płatne zamieszkanie w cenie 80 GBP tygodniowo za osobę
  • dobre zarobki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wsparcie w sprawach formalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych pracą zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres e-mail:

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości należy napisać „pakowanie perfum Londyn 10/2017”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-przy-pakowaniu-perfum-bez-jezyka-w-londynie-2017/

ID ogłoszenia: 73659e0be19adf5f