130 SEK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Szwecji na magazynie z napojami bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 03:52

Aktualna opcja pracy w Szwecji na magazynie dla osób bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy od zaraz w hurtowni napojów ze Sztokholmu przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 130 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pomoc przy utrzymaniu płynności pracy magazynu
  • praca będzie polegała głównie na zbieraniu zamówień, przyjmowaniu dostaw, transporcie skrzynek oraz obsługiwaniu skanera i wózka paletowego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktualizację komputerowych baz danych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • motywacja i chęć do pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • gotowość do brania nadgodzin
  • dużą zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • przychodzenie na czas
  • odpowiedzialność i sumienność
  • warunkiem koniecznym jest doświadczenie na magazynie

Oferujemy:

  • zamieszkanie za 3000 SEK miesięcznie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia dla pracowników
  • pomoc konsultanta na miejscu
  • szansę rozwoju zawodowego oraz otrzymania podwyżki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Hurtownia napojów, Sztokholm 2017″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-sztokholm/

ID ogłoszenia: 92759553b1e5a5f0