do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Szwecji na magazynie bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2017 01:18

Opcja pracy w Szwecji skierowana do osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy na magazynie w centrum dystrybucyjnym znajdującym się na terenie Sztokholmu przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby na stanowisku magazyniera będzie wydawanie oraz przyjmowanie produktów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się magazynowaniem towarów oraz pracami porządkowymi
  • do obowiązków będzie należało także kompletowanie zamówień oraz aktualizowanie baz z danymi

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat.B
  • dobra organizacja
  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • opiekę konsultanta na miejscu
  • ubrania robocze
  • zakwaterowanie oraz transport do pracy
  • wysokie ubezpieczenie
  • opiekę medyczną
  • opłacanie składek emerytalnych
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • potrzebne do pracy narzędzia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 34558c1e2dff3148