do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji lodów Gjelleråsen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Gjelleråsen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:38

Szukamy chętnych do podjęcia zatrudnienia w zakładzie z Gjelleråsen na produkcji lodów i deserów. Od zaraz praca w Norwegii dla 4 osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Gjelleråsen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka jest zależna od kwalifikacji

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce lodów i deserów będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych przy produkcji wyrobów
  • zadaniem pracownika będzie obsługa czyszczenie i konserwacja urządzeń oraz przygotowywanie mieszanek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz pakowanie produktów

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy, mile widziane na analogicznym stanowisku
  • znajomość przepisów BHP, HACCP oraz ISO 22000:2005
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • zamieszkanie w hotelu robotniczym za 3000 NOK za miesiąc
  • legalną zatrudnienie u norweskiego pracodawcy na okres 3 miesięcy bez możliwości przedłużenia
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pomoc konsultanta i tłumacza
  • ubezpieczenie na cały okres pobytu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacjanorwegia2017, należy zaznaczyć opcję „produkcja lodów 2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-lodow-od-zaraz-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 129590b65c41e6ff

ilość wszystkich wyświetleń: 75, dzisiaj: 2