169 NOK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Bergen przy pakowaniu artykułów gospodarczych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2017 04:55

Poszukujemy osób bez znajomości języka do ciekawej pracy w Norwegii 2017 na magazynie przy pakowaniu środków czystości oraz przygotowaniu towarów do wysyłki.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zarobki: 169 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska: pakowacz

  • jest to praca na magazynie firmy zajmującej się handlem środkami czystości – proszkami do prania, detergentami, mopami, itd.
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem oraz przygotowywaniem towarów do wysyłki zgodnie z zamówieniami klientów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za oklejanie oraz adresowanie przesyłek

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • komunikatywna znajomość angielskiego lub norweskiego
  • dostępność od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na magazynie lub przy realizacji zamówień
  • możliwość brania nadgodzin

Oferujemy:

  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością dłuższego zatrudnienia
  • płatne zamieszkanie lub pomoc w znalezieniu kwatery
  • zarobki wypłacane terminowo na konto
  • wsparcie konsultanta

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Należy zaznaczyć opcję „Pakowacz art. gospodarczych Bergen”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-artykulow-gospodarczych-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 45258cb363f10d74