1700 euro/m-c brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja kanapek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2017 02:39

Dostępna od zaraz opcja pracy w Niemczech w fabryce z Kolonii. Zatrudnienie dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji kanapek, panini i wrapów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1700 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce będzie polegała głównie na kontrolowaniu jakości produktów oraz przygotowywaniu składników do kanapek
  • zadaniem pracownika będzie krojenie oraz dzielenie surowców na porcje
  • osoba zatrudniona będzie również zajmowała się pakowaniem gotowych wyrobów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • odpowiedzialność i sumienność
  • gotowość zastosowania się do przepisów BHP oraz regulaminu zakładu
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • motywacja do nabywania nowych umiejętności

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w cenie około 200 euro za miesiąc
  • legalne zatrudnienie od zaraz na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • pracę w pełnym wymiarze godzin

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji kanapek, wrapów i panini, Kolonia”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 28858b82f7944fab