do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie słodyczy Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 02:04

Dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy przy taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: pakowacz słodyczy

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: Stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wszelkie prace mające na celu wspieranie produkcji słodyczy i wypieków.
  • Pracownik będzie przydzielony do pakowania i sortowania wyrobów przy taśmie produkcyjnej.
  • W trakcie wykonywania swoich zadać pracownik będzie kontrolował jakość produktów.
  • Niezbędne jest utrzymywanie czystości oraz obsługa maszyn.

Oczekiwania:

  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu wprowadzającym
  • umiejętność logicznego myślenia
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • atutem będzie doświadczenie

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki
  • legalne zatrudnienie
  • początkowo zamieszkanie bezpłatne, po wstępnym zaaklimatyzowaniu się pracownik samodzielnie musi znaleźć lokum
  • umowa o pracę na czas nieokreślony – poprzedzona okresem próbnym
  • praca od zaraz
  • odprowadzone składki i opłacone ubezpieczenie
  • pracodawca respektuje prawo do urlopu
  • opieka współpracującego koordynatora z Polski

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: „Pakowanie słodyczy 02/15″ prosimy przesłać na adres: neuearbeit[at]berlin.com

W treści prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-slodyczy-przy-tasmie-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 36854d26dfeeed52

6 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie słodyczy Kolonia”

  1. Mateusz.M na 5 lutego 2015 @ 15:53

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę bardzo o kontakt pod adresem e-mail” matukiewicz.mateusz@o2.pl albo nr.telefonu 730745647.

  2. goska15mycha na 6 lutego 2015 @ 20:31

    Witam, jestem zainteresowana oferta. Mieszkam w Koloni, mam 21 lat. Wysylam email

  3. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt 015166919628 lub na e-mail: ana21666@gmail.com

  4. rafalsied09 na 10 lutego 2015 @ 14:16

    Witam !
    bardzo jestem zainteresowany tą ofertą pracy.
    Jestem uczciwy i odpowiedzialny, bardzo chętny do pracy.
    Tel. 727-551-987
    E-mail. rafal.siedlecki@o2.pl

  5. Jestem zainteresowany 505697449mail kazik171@interia.pl Szybko sie ucze .Gotowy do wyjazdu od zaraz.Pozdrawiam