8,19 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji zabawek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lipca 2014 01:00

Oferta pracy w Niemczech na produkcji zabawek. Oferta z zakładu produkcyjnego w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego od zaraz na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: stawka godzinowa w wysokości: 8,19 euro brutto

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej
  • montowanie, składanie, sklejanie części zabawek
  • kontrolowanie jakości
  • pakowanie gotowych zabawek do pudełek
  • zgłaszanie nieprawidłowości

Oczekiwania:

  • gotowość do zatrudnienia na minimum 3 miesiące oraz chęć przedłużenia umowy
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • zręczność, sprawność manualna, spostrzegawczość
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka na każdym poziomie

Oferta:

  • wsparcie polskojęzycznego personelu
  • możliwość zatrudnienia legalnego
  • 3 miesięczna umowa z Agencją później możliwość podpisania umowy już bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek do ZUS

Aplikacja:
Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
dringende@europe.com z dopiskiem DG/061/14 – rekrutacja uzupełniająca

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 10553c509ad6dfeb

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji zabawek Berlin”

  1. Witam, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani pracą. Czy oferta pracy jest aktualna ? jesli ta proszę o kontakt