1750 euro/m-c brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 października 2017 18:53
  • Wygasa: 8 dni

Propozycja zatrudnienia w fabryce kosmetyków naturalnych z Berlina dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech na produkcji artykułów pielęgnacyjnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1750 euro za miesiąc brutto

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie produkującym naturalne kosmetyki pielęgnacyjne
  • zadaniem pracownika będzie m.in. ustawianie pustych opakowań na taśmie, kontrola jakości produktów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna także za pakowanie towarów oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do przestrzegania przepisów BHP
  • motywacja i chęć do pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • chęć do nabywania nowych umiejętności
  • zdolność współpracy w grupie
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • szkolenia
  • perspektywę awansu
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV oraz opisem własnej osoby i danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja kosmetyków naturalnych, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 87459e0bc103a29e