do ustalenia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par Berlin produkcja ciastek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 02:51

Oferujemy pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego w fabryce na produkcji ciastek. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Opis stanowiska:

  • Do zadań należeć będzie przygotowanie składników, sporządzanie mieszkanek zgodnie z recepturą producenta.
  • Osoba zatrudniona może wykonywać prace polegające na pakowaniu i przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja
  • umiejętność przystosowania się do pracy zgodnie z zasadami BHP oraz zakładu
  • brak nałogów
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • praca na okres 6 miesięczny
  • oferta do podjęcia pilnie, najlepiej od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy z niemiecką firmą
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 230 euro/miesiąc
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie wstępne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV oraz zdjęcie na poniżej podany adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja ciastek, Imię i nazwisko”

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-produkcja-ciastek-od-zaraz-dla-par-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 8175535458ea0814

ilość wszystkich wyświetleń: 871, dzisiaj: 1