9,43 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Holandii 2018 na produkcji pizzy bez języka Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amersfoort
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2017 22:03

Ogłoszenie pracy w Holandii 2018 na produkcji pizzy przy taśmie dla osób bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w Amersfoort z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Amersfoort, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,43 euro/h brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie ciastek, pizzy oraz eklerków na linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za kontrolę jakości oraz pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • chęć i energia do pracy
  • pozytywne nastawienie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • dyspozycyjność i otwartość

Oferujemy:

  • pakiet świadczeń socjalnych obejmujący zakwaterowanie, transport do pracy i z powrotem oraz ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy na warunkach holenderskich
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • płatny urlop po 8 tygodniach pracy
  • zestaw na start z kompletem pościeli, kartą do telefonu oraz słownikiem polsko-holenderskim

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-amersfoort/

ID ogłoszenia: 65458b03ba872626