do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii na produkcji chusteczek nawilżających Veneendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Veneendaal
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2016 23:51

Od zaraz możliwe zatrudnienie w zakładzie z Veendaal zajmującym się produkcją chusteczek nawilżających. Praca w Holandii dla osób bez znajomości języka do obsługi maszyn.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Veneendaal, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika na produkcji chusteczek nawilżających będzie obsługa urządzeń i maszyn, pakowanie produktów, a także monitorowanie pracy robotów

Wymagania:

  • gotowość podjęcia pracy na minimum 6 miesięcy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności i referencje
  • podstawy obsługi komputera i innych urządzeń elektronicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • dodatki za pracę na zmiany
  • ubezpieczenie
  • dojazd do pracy i z powrotem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • szansę na przedłużenie zatrudnienie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych pracą zachęcamy do przesłania CV w języku angielskim z dopiskiem OPERATOR MASZYNY w tytule wiadomości na adres: praca@hobij.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-bez-jezyka-veneendaal-na-produkcji-chusteczek-nawilzajacych/

ID ogłoszenia: 4885822342f38e26

ilość wszystkich wyświetleń: 216, dzisiaj: 1