9,19 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii dla kobiet Losser przy pakowaniu kanapek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Losser
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2015 03:34

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji spożywczej przy pakowaniu kanapek. Oferta z Losser dla kobiet od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Miejsce zatrudnienia: Losser

Start pracy: od zaraz, prosimy o pilne wysyłanie zgłoszeń

Stawka godzinowa: 9,19 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie wyrobów na linii produkcyjnej.
  • Obowiązkiem będzie obsługa maszyn takich jak krajalnica oraz urządzenie do pakowania.
  • Konieczne będzie również odpowiednie etykietowanie zapakowanych produktów.
  • Praca odbywa się w zakładzie produkującym kanapki oraz panini.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • optymizm, pozytywne podejście do życia
  • duża motywacja do wyjazdu i podjęcia pracy za granicą
  • pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
  • chęć podjęcia pracy w długotrwałej perspektywie

Oferta:

  • wysokie zarobki
  • duża liczba godzin pracy
  • przyjazna atmosfera
  • zapewnione płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • praca zmianowa

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń z dokumentami aplikacyjnymi na adres:
a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem KANAPKI

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-kanapek-z-j-angielskim-bardzo-duzo-godzin-id286684.html

ID ogłoszenia: 221556ce77eef503