do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Vlijmen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 00:07

Możliwość podjęcia zatrudnienia w zakładzie z Vlijmen dla pracowników bez języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Holandii na produkcji kosmetyków – kremów, żeli, dezodorantów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji kosmetyków takich jak kremy, dezodoranty, żele pod prysznic, szampony oraz osżywki
  • osoba zatrudniona będzie ustawiała na taśmie puste opakowania, po napełnieniu zakręcała pojemniki oraz kontrolowała ich jakość
  • zadaniem pracownika będzie również naklejanie etykiet oraz pakowanie do pudełek

Wymagania:

  • gotowość do wyrabiania nadgodzin oraz pracy w weekendy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć i energia do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wysokie zarobki z perspektywą podwyżki
  • możliwość dłuższej współpracy
  • opiekę konsultanta
  • szansę na rozwój zawodowy
  • zapewnione zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować prosimy poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-vlijmen/

ID ogłoszenia: 900592f06225c532