do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka Tilburg pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2016 23:13

Poszukiwane nowe osoby od zaraz do pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków i kompletowaniu towaru. Zatrudnienie w Tilburgu bez znajomości języka niderlandzkiego z wypłatami raz w tygodniu oraz wsparciem polskiego koordynatora na miejscu.

Stanowisko: pakowacz.

Miasto: Tilburg.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Czas pracy: pół roku.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień klientów magazynu;
  • pakowanie kosmetyków w pudełka;
  • poszczególne zadania będą przydzielane przez kierownika.

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • sumienności i odpowiedzialności;
  • umiejętności logicznego myślenia;
  • motywacji i chęci do pracy;
  • chęci podjęcia pracy na 6 miesięcy;
  • zaletą będzie zaświadczenie o niekaralności;
  • plusem w rekrutacji będą referencje z poprzednich prac.

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne w dobrych warunkach;
  • organizację przejazdu za granicę;
  • pomoc w sprawach formalnych i urzędowych;
  • wynagrodzenie wypłacane w cyklu tygodniowym;
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu;
  • dodatki za pracę na noce;
  • umowę na pół roku z możliwością przedłużenia dla najlepszych;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

info@hobij.pl

Prosimy o wpisanie w temacie: PAKOWANIE KOSMETYKÓW.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-tilburg/

ID ogłoszenia: 283573de80615543