6,50 GBP/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii przy pakowaniu-sortowaniu odzieży Shirebrook

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2015 00:13

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii przy sortowaniu i pakowaniu odzieży i obuwia sportowego na magazynie. Zatrudnienie dla Polaków w Shirebrook od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Shirebrook

Zarobki: 6,50 GBP za godzinę

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w centrum logistycznym dystrybuującym odzież oraz obuwie znanych marek sportowych.
  • Osoba zatrudniona przydzielona będzie do pakowania i sortowania produktów.

Oczekiwania:

  • elastyczność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej oraz w niektóre weekendy
  • bezkonfliktowość i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • prace w bardzo dobrych warunkach
  • umowę na stałe, pracę całoroczną
  • praca w systemie zmianowym, dostępne godziny to 6-15, 9:30-18:30, 15-24, 13-22, 24-9
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce firmy
  • prawo do wakacji – 28 dni w roku
  • wsparcie przy kwestiach organizacyjnych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu oraz znalezieniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o przesłanie CV koniecznie w języku angielskim na poniżej podany adres:
veronika.misejova@thebestconnection.co.uK

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-produkcji-przy-pakowaniu-odziezy-shirebrook/

ID ogłoszenia: 2565528ef4ac60a1