8,60 GBP za godzinę brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii dla par bez języka na produkcji dań Sunderland

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Sunderland
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 00:08

Propozycja zatrudnienia dla par na produkcji dań gotowych w zakładzie z Sunderland. Od zaraz praca w Anglii dla pracowników bez znajomości języka przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Sunderland, Anglia

Start: od zaraz

Płaca: 8,60 GBP za godzinę brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca polegająca na przygotowywaniu dań gotowych np. pizza, lasagne, hamburgery, itp.
  • do zadań pracownika będzie należało przygotowywanie surowców, kontrola jakości oraz obsługa urządzeń produkcyjnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem oraz paletowaniem towarów

Wymagania:

  • zdolność pracy w zespole
  • możliwość pilnego wyjazdu do Anglii
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym, również w nocy
  • brak uzależnień
  • zaświadczenie o niekaralności
  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie oraz możliwe premie i dodatki dla najlepszych
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo raz w tygodniu
  • szansę na stałe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy po okresie 3 miesięcy
  • zamieszkanie w pełni wyposażonych kwaterach za 150 GBP za miesiąc od osoby lub 250 od pary
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja Sunderland 05/2017″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-anglii-przy-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-sunderland-2017/

ID ogłoszenia: 50458fe4e7b83c77