320 funtów tygodniowo

Od zaraz oferta pracy w Anglii Leeds bez znajomości języka produkcja kanapek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leeds
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 20:01

Zatrudnienie bez znajomości języka, od zaraz przy produkcji kanapek w Leeds. Aktualna praca w Anglii od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem płatnym oferowanym przez agencję.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Miejsce pracy: Leeds, Anglia.

Zarobki: 320 funtów za tydzień.

Liczba wolnych miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne pakowanie kanapek;
  • układanie składników na wrapach lub chlebie;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie kanapek oraz przygotowanie do magazynowania.

Oczekiwania:

  • doświadczenie pracy na produkcji będzie plusem;
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej;
  • dobry stan zdrowia;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • brak nałogów (picia i palenia);
  • sumienne wykonywanie zadań.

Gwarantujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 60 GBP za tydzień;
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie w sprawach urzędowych i formalnych;
  • przyjazna atmosfera – w zakładzie pracuje wielu Polaków.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres:

jobs4u@englandmail.com

Prosimy o zamieszczenie dopisku w temacie wiadomości: „Produkcja kanapek Leeds 04/2016″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-produkcja-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-leeds/

ID ogłoszenia: 891570fc5d6ba145