8,50 GBP/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka Bradford produkcja zabawek 2017

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2017 01:27

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii 2017 na produkcji zabawek z tworzywa sztucznego. Opcja zatrudnienia w fabryce z Bradford dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Bradford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca przy taśmie będzie polegała na montażu części zabawek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz wdrażanie poprawek artykułów poprodukcyjnych
  • obowiązkiem pracownika będzie także pakowanie zestawów z załączoną instrukcją

Wymagania:

  • spostrzegawczość i dokładność
  • dyspozycyjność od zaraz na okres minimum 3 miesięcy
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne
  • brak nałogów
  • komunikatywność i otwartość
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • wsparcie konsultanta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szansę na przedłużenie współpracy po zakończeniu umowy z agencją
  • pomoc w sprawach formalnych
  • miejsce do zamieszkania w wynajętym mieszkaniu za około 50 GBP tygodniowo

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV oraz dopiskiem w tytule wiadomości należy wysyłać na adres:

ukemployment@europe.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-na-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-przy-montazu-bradford/

ID ogłoszenia: 967597a648a616ff