173 NOK na godzinę brutto

Od zaraz Norwegia praca na produkcji opakowań bez znajomości języka w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2016 22:54

Poszukiwane osoby bez znajomości języka do zatrudnienia na produkcji w fabryce opakowań z Oslo. Aktualna praca w Norwegii dostępna od zaraz polega na składaniu i sklejaniu kartonów.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 173 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji polega na cięciu i sklejaniu arkuszy
  • pracownikowi może zostać zlecone pakowanie kartonów po 100 sztuk,a następnie foliowanie

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji lub wykształcenie zawodowe poligraficzne
  • możliwość pracy od zaraz na min. 3 miesiące
  • pracowitość i sumienne wykonywanie obowiązków
  • motywacja do nabywania nowych umiejętności

Oferujemy:

  • wparcie w załatwianiu formalności
  • legalną pracę na 3 miesiące, następnie możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy
  • w początkowym okresie miejsce do zamieszkania w cenie 2500 NOK za miesiąc
  • wypłaty pensji w terminie na konto walutowe

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrytacyjnyNorwegia2016 z zaznaczeniem opcji „Produkcja opakowań Oslo”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-opakowan-kartonowych-od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

ID ogłoszenia: 9165807d2157c9b8

ilość wszystkich wyświetleń: 244, dzisiaj: 1