158,40 NOK godzina brutto

Od zaraz Norwegia praca na magazynie Drammen bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Opublikowany: 14 października 2013 22:56

Poszukiwani pilnie pracownicy na magazyn firmy wysyłkowej w Drammen. Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówień, pakowaniu bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Płaca: 158,40 NOK godzina brutto

Miejsce: Drammen

Zadania:

  • Dbanie o stany magazynowe- zgłaszanie braków.
  • zbieranie i kompletowanie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego
  • praca polegająca na pakowaniu oraz przygotowaniu towarów do wysyłki.

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka angielskiego- warunek KONIECZNY
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • uczciwość, pracowitość, dobra organizacja czasu pracy
  • możliwość pracy w okresie dużego ruchu przed i w trakcie świąt Bożego Narodzenia.
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie oraz możliwość przyjazdu do pracy własnym autem

Oferta:

  • dobre wynagrodzenie
  • pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • Umowę na norweskich warunkach
  • dofinansowanie do kosztów zakwaterowania
  • pomoc przy znalezieniu taniego zamieszkania
  • oferujemy pomoc przy wszelkich tłumaczeniach związanych z podjęciem pracy w Norwegii

Aplikacja:

  • Prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie:

ID ogłoszenia: 742525a9c59357a7

4 Odpowiedzi na “Od zaraz Norwegia praca na magazynie Drammen bez znajomości języka”

  1. matdud86@gmail.com
    Wykształcenie wyższe, 27 lat, podejmę pracę od zaraz. Angielski bardzo dobry w mowie i piśmie. Doświadczenie w pracy produkcyjnej – 8 miesięczna praca w Anglii.

  2. Mam uprawnienia na wózek widłowy.Kat prawa jazdy;A B C CE T.Uprawnienia na HDS +CIĘŻARÓWKA

  3. Mam uprawnienia na wózek widłowy.Kat prawa jazdy;A B C CE T.Uprawnienia na HDS

  4. p4piernik na 18 lutego 2014 @ 11:36

    Mam uprawnienia na wózek golfowy