do ustalenia

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka magazyn AGD Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Opublikowany: 17 marca 2016 22:13

Aktualna oferta pracy w Norwegii na magazynie ze sprzętem AGD zlokalizowanym w Fredrikstad. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy rozładunku, kontroli jakości oraz zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier.

Zarobki: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Fredrikstad.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień klientów;
  • dbanie o porządek na hali;
  • rozładunek towarów;
  • rozmieszczenie sprzętu we właściwych miejscach;
  • kontrole jakości;
  • obsługa komputera.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na magazynie;
  • komunikatywnego języka angielskiego
  • gotowości do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • umiejętności pracy w grupie;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • aktualnego zaświadczenia o niekaralności;
  • punktualności, bezproblemowości.

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • dla chętnych zakwaterowanie płatne 5000 NOK miesięcznie;
  • umowę o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w logistyce.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo:
Lagerarbeid@fastservice.com
W temacie wiadomości prosimy wpisać: „lagermedarbeider 15/2016″.

Informujemy, że podpisanie umowy o pracę odbędzie się w szczecińskim oddziale agencji. Nie ma możliwości podpisania umowy na odległość.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 65056eb191e8ac8c

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka magazyn AGD Fredrikstad”

  1. jestem zainteresowany prosze o kontakt
    500 081 889