1450 euro/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca w Bremen bez języka dla par przy pakowaniu słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 23:26

Aktualnie poszukujemy par do pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Oferta z Bremen od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie do końca roku 2015.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 1450 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- dobieranie odpowiednich zestawów świątecznych
- pakowanie słodyczy
- dekorowanie paczek
- należy sprawdzać produkty pod kątem jakości
- porządkowanie miejsca pracy po zakończonej zmianie

Wymagania:
- wyrabianie norm dziennych
- należy dokładnie wykonywać zlecane zadania
- posiadanie zmysłu estetycznego
- szybkość, niezawodność, dokładność
- gotowość do prac po godzinach
- punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
- legalną pracę od zaraz
- pomoc polskiego opiekuna
- zatrudnienie tymczasowe
- podpisanie niemieckiej umowy o pracę
- płatne zakwaterowanie (czynsz częściowo opłacany jest przez pracodawcę)
- podwyższenie swoich kwalifikacji
- zdobycie dodatkowych pieniędzy na święta

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV na maila:

einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Pakowanie zestawów słodyczy.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-slodyczy-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 175563fa1b6914ef