od 10 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez języka Drezno przy pakowaniu bakalii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 września 2016 21:14

Od zaraz praca w Niemczech dla 3 Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Ogłoszenie stałego zatrudnienia przy pakowaniu bakalii w Dreźnie.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Drezno

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 10 euro brutto/h, po 3 miesiącach 11,50 euro

Opis stanowiska:

  • praca na hali produkcyjnej polegająca na pakowaniu orzechów i kandyzowanych oraz suszonych owoców
  • do zadań pracownika należy kontrola procesów produkcyjnych, obsługa i ustawianie programów maszyn, a także pakowanie i paletowanie produktów

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • sumienność i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pakowaniu lub na produkcji żywności
  • dobra organizacja
  • mile widziana znajomość niemieckiego
  • zdolność pracy na czas

Oferujemy:

  • szkolenia
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • pracę na zmiany
  • płatny urlop
  • stabilność zatrudnienia
  • legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich
  • niedrogie wyżywienie w stołówce dla pracowników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pakowanie bakalii od zaraz, Drezno.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-bakalii-drezno/

ID ogłoszenia: 57357e410202db2d