1650 euro brutto miesięcznie

Od zaraz Niemcy praca na magazynie bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 grudnia 2016 00:54

Zatrudnimy osoby na magazynie w hurtowni chemii gospodarczej z Frankfurtu nad Menem. Praca w Niemczech możliwa od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Frankfurt nad Menem

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie plus dodatek mieszkaniowy w wysokości 150 euro

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z artykułami chemii gospodarczej takimi jak: proszki do prania, tabletki do zmywarek, odświeżacze, płyny do WC, itd.
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówionych towarów na palety oraz ich transportowanie z użyciem wózka elektrycznego

Wymagania:

  • gotowość podjęcia natychmiastowej pracy w Niemczech
  • umiejętność szybkiej pracy
  • dobra sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • brak uzależnień, na terenie obiektu nie wolno palić oraz prowadzone są wyrywkowe kontrole na zawartość alkoholu
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki
  • szkolenia
  • perspektywę awansu
  • pełną samodzielność
  • wsparcie w znalezieniu lokum
  • zatrudnienie na niemieckich zasadach
  • dla najlepszych propozycja stałej pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci wiadomość z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy na magazynie z chemią gospodarczą, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-chemia-gosp-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 474585db338c7336