11,50 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie słodyczy Aachen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aachen
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2017 04:50

Propozycja dobrze płatnej  pracy w Niemczech z zakwaterowaniem bezpłatnym. Od zaraz zatrudnienie w Aachen przy pakowaniu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Aachem

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu świątecznych zestawów słodyczy, zawierających figurki i jajka czekoladowe
  • zadaniem pracownika będzie wkładanie produktów do pudełek zgodnie z przyjętymi zasadami ekspozycji
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za estetykę wykonania

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zręczność
  • brak spóźnień
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz do Świąt Wielkanocnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe w Niemczech
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń za granicą
  • szkolenia wprowadzające
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV najlepiej w języku niemieckim ze zdjęciem oraz dopiskiem „pakowanie-slodyczy-na-wielkanoc-03/17″ na adres e-mail:

dgringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-pakowanie-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-aachen-do-wielkanocy/

ID ogłoszenia: 15558cb3b5cc6709