1850 euro/m-c brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:35

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy montażu zabawek. Możliwość zatrudnienia w Düsseldorfie na produkcji dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1850 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zabawek z tworzyw sztucznych polegająca na montażu części
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zestawów składających się z zabawki, instrukcji, gwarancji oraz dodatków

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zręczność
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • sumienność i pracowitość
  • nastawienie na osiąganie wyników

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • pracę na niemieckich warunkach
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz otrzymania awansu
  • płatne zamieszkanie w cenie 200 euro za pokój 2-osobowy lub 250 za samodzielny
  • konkurencyjne zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule „Niemcy praca produkcja zabawek Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 81759cf13aad17ba