7,50 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji ciastek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 7 września 2014 22:53

Zakład produkujący ciastka z Berlina zatrudni osoby bez znajomości języka niemieckiego, doświadczenia na linię produkcyjną. Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 7,50 euro brutto/h

Liczba wolnych miejsc: 3

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za kontrolę jakości produktów oraz produkcji przy linii produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie układanie stosów po 12 ciasteczek oraz wkładanie ich do maszyny pakującej.
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie jakości oraz paletowanie.

Oczekujemy:

  • szybkie tempo pracy
  • obowiązkowość
  • motywacja
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie na 3 zmiany
  • poszukiwana osoba nie może być uzależniona od alkoholu ani papierosów
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • dodatkowym atutem w procesie rekrutacji będzie dobra znajomość języka niemieckiego.

Oferta:

  • umowa z Agencją pracy
  • niemieckie warunki pracy
  • zorganizowany uniform
  • zamieszkanie na koszt pracownika – miesięcznie 200 euro od osoby
  • pomoc z zaaklimatyzowaniem

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:
zuver@consultant.com z dopiskiem „produkcja ciastek Berlin”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-produkcji-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-berlin-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 17540cb92889e2d

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji ciastek Berlin”

  1. Witam
    Nazywam się Iwona Cieszkowska mam 44 lat . Pracowałam w szklarni oraz przy robieniu wianków w Niemczech. Chciałabym podjąć prace . Proszę o pilny kontakt 511495391
    Pozdrawiam