8,50 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez języka dla par na produkcji czekolady Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:52

Fabryka wyrobów czekoladowych z Hamburga zatrudni pracowników na produkcję. Niemcy praca od zaraz dla par bez znajomości języka niemieckiego przy obsłudze maszyn i kontroli procesów produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Hamburg

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik zobowiązany będzie do wspierania prac produkcyjnych w fabryce wyrobów czekoladowych.
  • Głównym zadaniem będzie obsługa maszyny która podgrzewa składniki. Inne zadania produkcyjne związane z kontrolą jakości, pakowaniem, odmierzaniem składników również mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • aktualne badania przeprowadzone w stacji sanitarno epidemiologicznej
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • duża samodzielność
  • zdolność do szybkiego wdrożenia się w obowiązki
  • przestrzeganie zasad BHP oraz zasad zakładowych
  • optymizm, komunikatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par
  • pracę od zaraz
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • pomoc z dokumentami

Zakwaterowanie jest po stronie pracownika, pracodawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za jego zorganizowanie.

Aplikacja:
Wiadomość mailową z CV oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych można przesłać na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem: produkcjaczekoladek/06/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-dla-par-hamburg/

ID ogłoszenia: 397557b875cec5ce

2 Odpowiedzi na “Od zaraz Niemcy praca bez języka dla par na produkcji czekolady Hamburg”

  1. sylwia 1994 na 15 czerwca 2015 @ 12:59

    Witam,
    mam 21 lat,znam jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz jezyk angielski w stopniu zaawansowanym. Czy oferta pracy jeszcze aktualna ?

  2. Jestem studentką i wraz z bratem jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą pracy, zakwaterowanie mamy w Hamburgu zapewnione. Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz. Jesteśmy osobami pracowitymi, uczciwymi i szybko się uczącymi. Bardzo nam zależy na tej ofercie. Ja już pracowałam w Anglii na produkcji, także mam doświadczenie w pracy produkcyjnej.
    Nr tel. 512214963, 512498779
    email: sara.derejczyk@gmai.com