do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca na produkcji dań gotowych w fabryce Emmeloord 2015

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Emmeloord
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 5 stycznia 2015 00:42

Aktualnie oferujemy pracę w Holandii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Emmeloord przy linii produkcyjnej od stycznia 2015 dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Emmeloord, Holandia

Zarobki: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie na produkcji lasagne.
  • Praca odbywać się będzie przy taśmie produkcyjnej, a pracownik będzie odpowiedzialny za wspieranie prac produkcyjnych, donoszenie składników, obsługę maszyn produkcyjnych, kontrolowanie jakości produktów.

Oczekiwania:

  • umiejętność wykonywania zadań z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy
  • odpowiedzialność
  • umiejętność utrzymywania tempa szybkiej pracy produkcyjnej
  • pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy:

  • pracę od zaraz z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • ubezpieczenie
  • darmowe przejazdy pomiędzy kwaterą a zakładem pracy
  • pomoc współpracownika polskiego pochodzenia
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt drogą telefoniczną pod numerami: 533 087 111 lub (77)441-06-54

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-przy-tasmie-na-produkcji-dan-mrozonych-od-zaraz-emmeloord/

ID ogłoszenia: 91754a2ba7b82468