od 11,21 euro/h

Od zaraz Holandia praca na magazynie przy zbieraniu zamówień Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Almere
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 01:17

Ogłoszenie pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień na magazynie z art spożywczymi i chemią gosp. Zatrudnienie w Almere dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Magazynier

Różne lokalizacje: Rotterdam, Utrecht, Mijdrecht, Almere

Zarobki: stawka godzinowa od 11,21 euro

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie na magazynie z artykułami spożywczymi oraz chemią gospodarczą.
  • Do zadań należeć będą prace fizyczne polegające na zbieraniu zamówień oraz przygotowaniu towarów do wysyłki.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za dbanie o ład na magazynie i odpowiednie ustawianie towarów na półkach.
  • Zadania wykonywane będą z użyciem skanera ręcznego.
  • Pracownik również będzie oddelegowany do pracy w chłodniejszym pomieszczeniu przy art. spożywczych.

Oczekiwania:

  • znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana
  • pracodawca wymaga jednak komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na pół roku
  • mile widziane osoby z doświadczeniem przy zbieraniu zamówień
  • preferowane osoby z prawem jazdy kat.B oraz możliwością przyjechania swoim samochodem
  • możliwość pracy zmianowej

Oferta:

  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione szkolenie wprowadzające zapewniające przyuczenie
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie
  • opłacone ubezpieczenie
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na stałe
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przejazdy do Holandii

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 503553f424f3db59