120 SEK za godzinę brutto

Od zaraz fizyczna praca w Szwecji bez znajomości języka sortowanie odzieży w Goteborgu

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Goteborg
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 00:40

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Szwecji od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudniamy w Goteborgu, również bez znajomości języka. Gwarantujemy pomoc we wszelkich formalnościach oraz znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Sortowacz odzieży.

Lokalizacja zatrudnienia: Göteborg, Szwecja.

Stawka: 120 SEK na godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek towaru;
  • sortowanie odzieży;
  • składanie ubrań i pakowanie ich;
  • możliwa praca przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia – brak uczuleń i astmy;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sprawność fizyczna;
  • energiczność;
  • bystre oko;
  • sprawność manualna;
  • uczciwość;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • rzetelność i punktualność.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na szwedzkich warunkach;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.

Dla kandydatów:
Osoby zainteresowane, oraz spełniające warunki, prosimy o wysłanie CV na poniższy adres mailowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 006/001/2016/Szwecja.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Pomijamy zgłoszenia z innym niż wymagany tytułem.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-szwecja-sortowanie-odziezy-uzywanej-bez-jezyka-goteborg/

ID ogłoszenia: 125569d542173823

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Szwecji bez znajomości języka sortowanie odzieży w Goteborgu”

  1. aghata2016 na 14 marca 2016 @ 10:39

    Witam czy praca jest nadal aktualna ?? moge przesłam moje Cv .