138,40 SEK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Szwecji dla par bez języka przy pakowaniu łososia Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:33

Chętnie zatrudnimy od zaraz osoby bez znajomości języka szwedzkiego w przetwórni rybnej z Malmö. Oferta pracy w Szwecji dla par przy pakowaniu łososia wędzonego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudniania: Malmö, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 138,40 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w przetwórni rybnej polegająca na ręcznym pakowaniu łososia
  • praca będzie polegała na kontroli jakości ryb oraz układaniu łososia na tacki zgodnie z gramaturą
  • zadaniem pracownika będzie także obsługa wagi oraz foliowanie tacek

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • zaangażowanie i sumienność
  • zręczność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane osoby z własnym zakwaterowaniem w Szwecji
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • pracę od zaraz
  • możliwość zatrudnienia dla par
  • zakwaterowanie płatne w wynajętym mieszkaniu
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • legalną pracę w Szwecji

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Szwecja praca od zaraz pakowanie łososia, Malmö 2017″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-szwecja-od-zaraz-przy-pakowaniu-lososia-bez-znajomosci-jezyka-malmo/

ID ogłoszenia: 54758d5adee05b19