154/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcjii ozdób świątecznych bez języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2017 01:29

Oferta tymczasowej pracy w Norwegii na produkcji ozdób świątecznych. Od zaraz możliwość zatrudnienie w Drammen dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Drammen, Norwegia: do 22 grudnia 2017

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: do 22 grudnia 2017

Liczba wakatów: 5

Płaca: 154 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna w zakładzie produkującym ozdoby świąteczne
  • obowiązkiem pracownika będzie malowanie, nanoszenie wzorów oraz brokatu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również pakowanie oraz zabezpieczanie na czas transportu

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia tymczasowego zatrudnienia
  • zmysł artystyczny
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do 22 grudnia bieżącego roku
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin w razie potrzeby

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • darmowe miejsce miejsce do zamieszkania na cały okres pobytu
  • możliwe premie na koniec kontraktu
  • przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-produkcji-ozdob-swiatecznych-bez-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 18597a1540dd49e