do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Norwegii pakowanie mięsa bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Opublikowany: 23 marca 2015 03:07

Przetwórnia mięsna z Stavanger prowadzi nabór pracowników do pakowania mięsa. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz mięsa

Zatrudnienie: od zaraz

Miejsce: Stavanger, Norwegia

Zarobki: stawka do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Ręczne pakowanie kawałków mięsa do opakowań plastikowych.
  • Dbanie o odpowiednie zabezpieczenie towarów przed wysyłką.
  • Kontrolowanie jakości wyrobów.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość
  • obowiązkowość
  • dobre zdrowie
  • tężyzna fizyczna
  • szybkie tempo pracy
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • pomoc we wszelkich problemach na miejscu
  • transfer z lotniska do kwatery
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wprowadzające
  • zorganizowane zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 801550c2aed3e3a2

2 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Norwegii pakowanie mięsa bez języka Stavanger”

  1. Piotrek K na 23 marca 2015 @ 14:27

    Szanowni Państwo,

    W odpowiedzi na ofertę pracy zamieszczoną na stronie http://pracanaprodukcji.eu/ w dniu 23 Września 2015 r. zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko pakowacz mięsa

    Składam swoją proźbę o przyjecie mnie na w/w stanowisko motywując ją olbrzymią checią podjecia pracy zarobkowej. Jak i zdobycia nowego doświadczenia które w niedalekiej przyszłość może tylko mi pomóc. Szybko adaptuje się do nowego otoczenia nie mam problemów z praca w grupie. dośc łatwo przychodzi mi przyswajanie wiedzy. Możliwośc podjęcia pracy w pierwszym ustalonym przez państwa terminie wyjazdu.

    Z wyrazami szacunku
    Piotr Kozioł

  2. Witam!
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy.
    Proszę o kontak.