173 NOK za godzinę brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji części gumowych bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 lutego 2017 22:08

Od zaraz możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków w fabryce z Oslo na produkcji elementów gumowych dla branży motoryzacyjnej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 173 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce produkującej elementy gumowe przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego i chemicznego
  • do zadań pracownika będzie należało wyjmowanie gumowych części z formy oraz wygładzanie krawędzi

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • brak uzależnień
  • status osoby niekaranej
  • możliwość pracy na dłuższy okres
  • zdolności manualne
  • dokładność i staranność
  • zaletą będzie znajomość języka norweskiego

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • możliwość odbycia bezpłatnego kursu językowego przez internet
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę na warunkach norweskich
  • pracę na okres minimum pół roku z szansą na stałe zatrudnienie
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie za zaznaczeniem opcji „Produkcja el. gumowych Oslo” poprzez stronę:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-produkcja-el-gumowych-od-zaraz-w-oslo/

ID ogłoszenia: 87758af6f7ecc9fb