do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji bez znajomości języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 30 października 2014 00:57

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka norweskiego do podjęcia pracy w Norwegii na produkcji spożywczej. Zatrudnienie od zaraz dla 4 osób w Drammen.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Drammen

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Liczba wolnych stanowisk: 4

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie w różnych zakładach produkcyjnych i dotyczy różnych zadań.
  • Wszystkie prace będą miały na celu wsparcie prac produkcyjnych w okresie wzmożonego ruchu.
  • Do zadań może należeć: obsługiwanie maszyn, kontrola jakości, obróbka, zadania magazynowe, pakowanie.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • duża motywacja do wyjazdu
  • uczciwość, niezawodność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji

Oferta:

  • zatrudnienie dla uczciwych i pracowitych osób
  • dobre warunki pracy i płacy
  • uczciwe traktowanie pracowników

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej CV w języku angielskim na adres: post@rekrutteringshusetmork.no z dopiskiem: „Produksjonsmedarbeider”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-produkcji-spozywczej-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-drammen/

ID ogłoszenia: 91454514db176b7c

ilość wszystkich wyświetleń: 1196, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na produkcji bez znajomości języka Drammen”

  1. Witam, jestem gotowy do wyjazdu od zaraz na stałe. Posiadam doświadczenie na produkcji i władam biegłym angielskim. +48 724 079 784 :) Uprzejmie proszę o kontakt :) Pozdrawiam