169,60 NOK/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie przy pakowaniu bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 6 listopada 2014 03:37

Magazyn z Oslo poszukuje pracowników – pakowaczy do zbierania i pakowania zamówień. Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 169,60 NOK/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony do pracy na magazynie.
  • Obowiązkiem będzie zbieranie zamówień, pełne pakowanie i zabezpieczanie towaru.
  • Do zadań należeć będzie naklejanie kodów adresowych.
  • Obowiązkiem będzie również wprowadzanie danych do systemu.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność obsługiwania sprzętu komputerowego oraz programów magazynowych
  • umiejętność szybkiego oraz sprawnego przyswajania wiedzy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć do podjęcia kursu języka norweskiego
  • możliwość pracy w trybie zmiennym – zmiany dzienne oraz nocne

Oferta:

  • umowa na norweskich warunkach
  • zapewniony bezpłatny kurs języka norweskiego
  • zatrudnienie początkowo na okres próbny trwający 2 miesiące, następnie możliwość przedłużenia umowy na stałe
  • prac na norweskich warunkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz:
www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=48798301

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-na-magazynie-pakowanie-bez-jezyka-oslo-od-zaraz-wrzesien-2014/

ID ogłoszenia: 35054591583a9dcc

ilość wszystkich wyświetleń: 1323, dzisiaj: 1

10 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie przy pakowaniu bez języka Oslo”

  1. Witam,jestem zainteresowana podjecia pracy.Moj adres email w razie kontaktu aga.nowak11@onet.pl Mieszkam w Oslo

  2. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mogę podjąć pracę od zaraz. Mail: maciej3@o2.pl

  3. marzanna fraczkiewicz na 7 listopada 2014 @ 10:48

    Witam, jestem zainteresowana wraz z koleżanką tą ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej 20-25 lat. Szybko uczymy się i przyswajamy nową wiedzę, umiejętności.
    Mail: kaska-sk_ce@o2.pl

  4. Witam, posiadam wszystko co potrzeba aby być idealnym kandydatem na to stanowisko. Mieszkam w Oslo, mogę podjąć pracę od zaraz. Mail dave.a@wp.pl.

  5. Witam ,

    jestem zainteresowana praca . Mieszkam w Oslo od niedawna . LInk do strony nie działa . Proszę o kontakt. Mail : dorota657@gmail.com

  6. pawelkowal na 7 listopada 2014 @ 19:39

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Link podany w opisie nie działa. Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz. Przebywam aktualnie w Oslo i posiadam personnumer. Mail: kowalewskip1984@gmail.com

  7. Witam , jestem bardzo zainteresowany tą ofertą , posiadam bardzo dużą motywacje do pracy oraz bardzo dobry angielski oraz doświadczenie w pracy na produkcji , mój adress e-mail ravastine@o2.pl

  8. Malgosia7004 na 8 listopada 2014 @ 15:55

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowana tą ofertą i pragnę podjąć prace od zaraz
    Mail;malgosia700402@gmail.com

  9. richard56s na 8 listopada 2014 @ 21:02

    Jestem bardzo zainteresowany podjeciem pracy w magazynie w Oslo. Biegle znam jezyk angielski i wlasnie rozpoczalem nauke jezyka norweskiego. Mam doswiadczenie w pracy w magazynie motoryzacyjnym w Poznaniu, pracowalem 2 lata w roznych firmach w Anglii.

    Ryszard Sobczuk
    richard56s@yahoo.com
    +48 724 465 265

  10. Witam,
    jestem gotowy podjąć pracę na magazynie w Oslo. Posiadam właściwe kwalifikacje i doświadczenie. Mieszkam w Norwegii, posiadam wszystkie niezbędne dokumenty do podjęcia pracy. Chętnie prześlę swoje CV. Niestety podany link nie działa.
    Pozdrawiam

    Lukasz
    lukasz.p11@interia.pl
    +48 660 528 191