156 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 05:05

Hurtownia spożywcza z Oslo zatrudni pracowników na stanowisko magazyniera od zaraz przy zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Lokalizacja: Oslo

Stawka godzinowa: 156 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • obsługiwanie systemu głosowego w języku angielskim
  • operowanie elektrycznymi wózkami paletowymi
  • przygotowywanie zamówień do transportu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy magazynowej przy zbieraniu i komisjonowaniu
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • mobilność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość zasad BHP
  • umiejętność posługiwania się za pomocą języka angielskiego biegle w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • system trzyzmianowy
  • pracę na podstawie norweskiej umowy o pracę z uwzględnieniem umowy próbnej
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pomoc na miejscu w zorganizowaniu kwatery oraz z dopełnieniem formalności
  • satysfakcjonujące zarobki oraz system premiowy
  • wsparcie w organizacji zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV w formie .pdf lub .doc należy przesłać w języku angielskim na adres:

norjobber-as@outlook.com z dopiskiem: „hurtownia spożywcza Oslo 08/15”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-magazynie-w-hurtowni-spozywczej-bez-jezyka-norweskiego-oslo/

ID ogłoszenia: 82855d3eee8f0ab5